بایگانی نوشته‌ها


نحوه تغذیه مادیان آبستن

نحوه تغذیه مادیان آبستن

دامپزشک شما به تازگی تایید کرده است که مادیان شما آبستن است و شما منتظر تولد یک کره اسب سالم هستید؟ چه زمانی باید خوراک مادیان آبستن را تغییر دهید؟ چقدر باید وزن اضافه کند؟ مادیان برای رشد یک کره سالم به چه مواد مغذی دیگری نیاز دارد؟ هنگام نوشتن یک برنامه غذایی برای مادیان آبستن شما، همه این سوالات مهم است.

سویا برای اسب خوب است یا مضر؟

سویا برای اسب خوب است یا مضر؟

سویا یک ماده غذایی رایج در بسیاری از خوراک اسب ها است. بخش‌های مختلف دانه سویا را می‌توان برای تامین پروتئین، انرژی و فیبر در رژیم غذایی اسب استفاده کرد. دانه های سویا به دلیل تطبیق پذیری و مقرون به صرفه بودن محبوب هستند. روغن سویا یک منبع چربی خوش طعم برای اسب هایی است که به کالری اضافی نیاز دارند. کنجاله سویا و سویا برشته شده نیز در مقایسه با سایر منابع پروتئینی که معمولاً تغذیه می شوند، پروفایل اسید آمینه بهتری دارند. این باعث می شود سویا افزودنی مطلوب به رژیم های غذایی پر پروتئین مورد نیاز اسب های شیرده و در حال رشد باشد. با این حال، نگرانی در مورد مضر بودن محصولات سویا وجود دارد. اگر در مورد مصرف سویا اسب خود نگران هستید، برای کسب اطلاعات بیشتر ادامه مطلب را مطالعه کنید.

بهترین توکسین بایندر را از کجا بخریم؟

بهترین توکسین بایندر را از کجا بخریم؟

قارچها قادر به آلوده کردن بافتهای گیاهی هستند. همچنین بعضی از قارچ ها مجبور به تولید متابولیت های ثانویه به نام سموم قارچی هستند که می تواند باعث mycotoxicosis یا مسمومیت با سموم قارچی در انسانها و حیوانات مصرف کننده مواد غذایی آلوده به این قارچ ها شود. مهمترین قارچ های دخیل در تولید سموم قارچی عبارتند از:الترناریا، آسپرژیلوس، سفالوسپوریوم، کلادوسپوریوم، فوزاریوم، مونیلیا، گلئوسپوریوم، موکور، پنیسیلیوم، ریزوپوس، اسپوروتریکوم، تریکوتسیوم و آبسیدیا.

درباره‌ی نویسنده
تیم پشتیبانی فروشگاه الوفید
اطلاعات بیش‌تر
عضویت خبرنامه
عضو خبرنامه ماهانه وب‌سایت شوید و تازه‌ترین نوشته‌ها را در پست الکترونیک خود دریافت کنید.
آدرس پست الکترونیک خود را بنویسید.
کمی صبر کنید...