مکمل ویژه نژاد راس

(دیدگاه {{model.count}} کاربر)
تعداد
نوع
آماده ارسال ناموجود
  • {{value}}
کمی صبر کنید...

مکمل ویژه مرغ گوشتی نژاد راس حاوی تمامی ویتامین ها و مواد معدنی مورد نیاز این نژاد بوده و نقش مهمی در بهبود رشد جوجه های گوشتی، بهبود ضریب تبدیل غذایی، کاهش تلفات ناشی از بیماری، کاهش مشکلاتی نظیر فلجی و لنگش و افزایش مقاومت گله گوشتی در مقابل بیماری ها دارد.

مرغ نژاد راس 308 توسط شرکت اویاژن (َAviagen) در سراسر دنیا عرضه می شود. این نژاد از نظر سرعت رشد، ضریب تبدیل غذایی، قابلیت زنده ماندن و بازده تولید گوشت و نیز کیفت گوشت عملکرد بسیار خوبی داشته و اصلاح نژاد آن جهت بهبود وضعیت سلامت پا و دستگاه قلبی عروقی همچنان در حال انجام است. رسیدن به حداکثر پتانسیل ژنتیکی و عملکرد بهینه نژاد راس مستلزم فراهم بودن فاکتورهای متعددی است که از جمله می توان به کیفیت جوجه، تأمین خوراک با کیفیت، برنامه نوری، تهویه، تراکم جوجه ریزی، سلامت، تغذیه، رفاه پرنده، درجه حرارت محیط و واکسیناسیون اشاره نمود.

ویتامین ها و مواد معدنی کم نیاز در تغذیه جوجه گوشتی

در تولید مکمل مرغ گوشتی از مواد معدنی و ویتامین ها استفاده می شود که برای تمام اعمال متابولیکی مورد نیاز هستند. سطوح مناسب این ریزمغذی ها به مواردی چون نوع اقلام خوراکی مورد استفاده، نوع فرآیندهای تولید دان، شرایط و مدت زمان انبارداری دان و شرایط محلی کاشت اقلام (بعنوان مثال نوع خاک و میزان املاح معدنی موجود در آن برای کشت اقلام خوراکی) بستگی دارد. همچنین در مورد بعضی ویتامین ها، میزان نیاز بر اساس نوع غله مورد استفاده در دان (بعنوان مثال ذرت یا گندم)، بصورت مجزا تعیین می شود.

لزوم استفاده از مکمل در مرغ گوشتی نژاد راس

تحت شرایط نرمال و استاندارد پرورش، نیاز ویتامین ها و مواد معدنی در پرنده متفاوت از زمانی است که گله تحت شرایط استرس های گوناگون قرار می گیرد. از آنجایی که پرورش مرغ گوشتی معمولاً با تراکم بالا بوده و جوجه ها همواره تحت استرس های مختلف از جمله بیماری ها و مشکلات گوارشی و ... قرار می گیرند، استفاده از مکمل های ویتامینه- معدنی در خوراک روزانه آنها می تواند به تقویت سیستم ایمنی و افزایش مقاومت جوجه ها در برابر بیماری ها و تنش ها کمک زیادی نماید. بعنوان مثال در شرایط عادی نیاز جوجه های گوشتی به ویتامین E بین 10 تا 15 میلی گرم بر کیلوگرم دان است. اما میزان نیاز به این ویتامین تحت تأثیر فاکتورهای متعددی از جمله نوع و میزان روغن مورد استفاده در جیره، میزان سلنیوم، وجود یا عدم وجود پراکسیدان ها و آنتی اکسیدان ها، وضعیت آلودگی منطقه از نظر بیماری ها و نوع فرآوری دان قرار می گیرد. برای تقویت سیستم ایمنی جوجه ها می توان تا سطوح 300 میلی گرم بر کیلوگرم دان نهایی از ویتامین E استفاده نمود. در مورد سایر ویتامین ها نیز با توجه به شرایط می توان از سطوح بالاتر استفاده نمود.

مواد تشکیل دهنده مکمل مرغ گوشتی نژاد راس

در تولید مکمل ویتامینه نژاد راس از ویتامین های A، D3، E و همچنین ویتامین های گروه ب، ویتامین K3 و کولین کلراید استفاده می شود. ویتامین های مورد استفاده از برندهای معتبر جهانی شامل DSM و Adisseo تهینه می شوند که بر اساس نیازهای ذکر شده در کاتالوگ نژاد راس با کریرهای مناسب ترکیب می شوند. در تولید مکمل معدنی نژاد راس غالباً از فرم سولفات عناصر منگنز، روی، آهن، مس، سلنیوم و ید استفاده می شود که این امر باعث افزایش ضریب جذب این عناصر و بهبود عملکرد گله می شود.

جدول آنالیز مکمل ویژه نژاد راس

هر 2/5 کیلوگرم مکمل ویتامینه نژاد راس حاوی موارد زیر می باشد:

ویتامین ها
واحد
مقدار
ویتامین A
Iu
10/000/000
ویتامین D3
Iu
4/500/000
ویتامین E
Iu
60/000
ویتامین K3
mg
3/000
ویتامین B1
mg
2/500
ویتامین B2
mg
6/000
ویتامین B3 (نیاسین)
mg
55/000
ویتامین B5
mg
16/000
ویتامین B6
mg
3/000
ویتامین B9
mg
1/750
ویتامین B12
mg
15
بیوتین
mg
170
کولین کلراید
mg
600/000
آنتی اکسیدان
mg
2/500

هر 2/5 کیلوگرم مکمل معدنی نژاد راس حاوی موارد زیر می باشد:

مواد معدنی
واحد
مقدار
منگنز
mg
120/000
روی
mg
110/000
آهن
mg
30/000
مس
mg
16/000
سلنیوم
mg
300
ید
mg
1/250

بسته بندی مکمل ویژه مرغ گوشتی نژاد راس

این محصول به صورت ویتامینه و معدنی مجزا در کیسه های کامپوزیت 3 لایه به وزن 25 کیلوگرم ارائه می شود.

میزان مصرف

2/5 کیلوگرم مکمل ویتامینه و 2/5 کیلوگرم مکمل معدنی در هر تن جیره.

خرید مکمل مرغ گوشتی ویژه نژاد راس

برای اطلاع از قیمت و خرید این محصول با ما تماس گرفته و یا با تکمیل اطلاعات خود در منوی تماس با ما، منتظر تماس کارشناسان شرکت باشید.

حداقل میزان سفارش

به دلیل عدم دپوی محصولات و تولید بر اساس سفارش مشتری، حداقل میزان قابل تولید و ارسال این محصول 250 کیلوگرم می باشد.

تماس با ما

بعد از خرید مکمل ویژه نژاد راس، تیم پشتیبانی با شما تماس گرفته و در صورت تمایل جیره پیشنهادی مرغ گوشتی نژاد راس را در اختیار شما قرار می دهند. در صورتی که با شما تماس گرفته نشد می توانید با ما تماس گرفته و جیره پیشنهادی را دریافت نمایید.

دیدگاه خود را بنویسید

  • {{value}}
این دیدگاه به عنوان پاسخ شما به دیدگاهی دیگر ارسال خواهد شد. برای صرف نظر از ارسال این پاسخ، بر روی گزینه‌ی انصراف کلیک کنید.
دیدگاه خود را بنویسید.
کمی صبر کنید...