مکمل بوقلمون


تعریف مکمل بوقلمون

مکمل ویژه بوقلمون مجموعه کاملی از کلیه ویتامین ها و مواد معدنی مورد نیاز برای رشد و سلامت بوقلمون های پرورشی می باشد. از آنجایی که اصلاح نژاد و پرورش صنعتی بوقلمون ها باعث افزایش نیاز به ویتامین ها و مواد معدنی در آنها شده است، اقلام خوراکی جیره نظیر ذرت و سویا قادر به تأمین نیاز بوقلمون ها از لحاظ ویتامین ها و مواد معدنی نبوده و استفاده از مکمل در خوراک بوقلمون امری ضروری می باشد و در صورت عدم مصرف مکمل، علائم کمبود و مشکلات متعددی برای بوقلمون ها ایجاد خواهد شد.

مواد تشکیل دهنده مکمل بوقلمون

در تولید مکمل ویژه بوقلمون در ویتامین ها و مواد معدنی متعددی شامل ویتامین های گروه B، ویتامین های محلول در چربی، کولین کلراید، منگنز، روی، مس، آهن، سلنیوم و ید استفاده شده که بر اساس نژاد بوقلمون ها و مرحله رشد، سطح مواد اولیه بکار رفته در مکمل متفاوت می باشد.

انواع مکمل بوقلمون

بر اساس نژاد و سن بوقلمون، مکمل های متنوعی نظیر مکمل ویژه نژاد B.U.T، مکمل ویژه نژاد هیبرید، مکمل ویژه بوقلمون برنز و ... تولید می شود.

خرید مکمل ویژه بوقلمون

در صورتی که قصد خرید اینترنتی مکمل ویژه بوقلمون را دارید، فروشگاه اینترنتی الوفید انتخابی مطمئن برای شما خواهد بود. بعد از انتخاب نوع مکمل مد نظر خود، به راحتی آنرا خریداری نمایید تا محصول در کوتاه ترین زمان برای شما ارسال گردد.کمی صبر کنید...

دسته‌بندی