مکمل شترمرغ


چرا باید از مکمل شترمرغ در خوراک استفاده شود؟

امروزه با پرورش صنعتی و افزایش سرعت رشد شترمرغ، نیاز به استفاده از مکمل های ویژه شترمرغ جهت رفع نیازهای شترمرغ به ویتامین ها و مواد معدنی برای رشد بهتر و کاهش بیماری ها و مشکلات اسکلتی جوجه شترمرغ ها بیشتر شده است. مکمل ویژه شترمرغ حاوی تمامی ویتامین ها و مواد معدنی مورد نیاز برای رشد شترمرغ گوشتی و همچنین افزایش باروری و جوجه در آوری در شترمرغ های مولد بوده و همچنین باعث بهبود کیفیت گوشت، پرها و پوست شترمرغ های پرورشی می شود.

مواد تشکیل دهنده مکمل شترمرغ

در تولید مکمل ویتامینه ویژه شترمرغ از ویتامین های ب- کمپلکس و همچنین ویتامین های محلول در چربی از جمله ویتامین A، ویتامین D3، ویتامین E و نیز ویتامین K3 به همراه کولین کلراید استفاده می شود. علاوه بر این از ال کارنیتین جهت کاهش چربی بافتی و بهبود کیفیت گوشت شترمرغ استفاده می شود. مکمل معدنی ویژه شترمرغ حاوی عناصر معدنی نظیر منگنز، روی، آهن، مس، کبالت، منیزیم، ید و سلنیوم می باشد.

خرید اینترنتی مکمل شترمرغ

در صورتی که قصد خرید آنلاین مکمل شترمرغ را داشته باشید، فروشگاه اینترنتی الوفید بهترین مکمل های شترمرغ را با بهترین کیفیت و قیمت عرضه می نماید. بعد از انتخاب مکمل مد نظر خود، بر روی دکمه خرید کلیک نموده و پس از طی مراحلی ساده جهت پرداخت وجه مورد نظر، ظرف مدت 4 تا 7 روز سفارش خود را تحویل بگیرید.کمی صبر کنید...

دسته‌بندی