مکمل مرغ تخمگذار


مکمل مرغ تخمگذار چیست؟

در طول دوره پرورش و همچنین در دوره تخمگذاری مرغ تخمگذار، تأمین ویتامین ها و مواد معدنی برای رسیدن به حداکثر عملکرد گله و کاهش تلفات و بیماری ها، امری ضروری می باشد. مکمل مرغ تخمگذار شامل کلیه ویتامین ها و مواد معدنی ضروری می باشد که بر اساس جدیدترین کاتالوگ های نژادهای مختلف مرغ تخمگذار به صورت دوقلو شامل مکمل ویتامینه مرغ تخمگذار و مکمل معدنی مرغ تخمگذار تولید می شود.

مواد تشکیل دهنده مکمل مرغ تخمگذار

در تهیه مکمل های ویژه مرغ تخمگذار، از انواع ویتامین ها و مواد معدنی شامل ویتامین های محلول در چربی و ویتامین های محلول در آب از جمله ویتامین A، ویتامین D3، ویتامین E، ویتامین های گروه B، کولین، منگنز، روی، آهن، مس، ید، سلنیوم و کبالت استفاده می شود که میزان هریک از این مواد بر اساس نژاد مرغ تخمگذار و خلوص مواد اولیه مورد استفاده متفاوت می باشد.

انواع مکمل مرغ تخمگذار

بر اساس نوع نژاد مرغ تخمگذار و با در نظر گرفتن میزان نیاز هر یک از نژادها، انواع مختلفی از مکمل ویژه مرغ تخمگذار تولید می شود. از جمله می توان به مکمل ویژه نژاد هایلاین، مکمل ویژه نژاد شیور، مکمل ویژه نژاد بونز، مکمل ویژه نژاد ال اس ال، مکمل ویژه نژاد نیک چیک و همچنین مکمل تخمگذار فرمول سازمان دامپزشکی اشاره نمود.

خرید اینترنتی مکمل مرغ تخمگذار

به دلیل صرفه جویی در زمان و خرید آسان و مطمئن، امروزه بسیاری از مرغداران ترجیح می دهند خرید مکمل مرغ تخمگذار را بصورت آنلاین انجام دهند. فروشگاه اینترنتی الوفید با در نظر گرفتن تقاضا و نیاز مشتریان، انواع مکمل ویژه مرغ تخمگذار را با بهترین کیفیت و قیمت در اختیار مرغداران محترم قرار داده است.کمی صبر کنید...

دسته‌بندی