مکمل شترمرغ دوره رشد

(دیدگاه {{model.count}} کاربر)
تعداد
نوع
آماده ارسال ناموجود
  • {{value}}
کمی صبر کنید...

مکمل ویژه دوره رشد شترمرغ از سن 2 ماه به بعد استفاده شده و کلیه مواد معدنی و ویتامین های ضروری برای رشد شترمرغ را تأمین می نماید. استفاده از این محصول علاوه بر بهبود وضعیت سلامت گله شترمرغ و کاهش مشکلات اسکلتی آنها، باعث بهبود کیفیت گوشت، پرها و پوست شترمرغ می شود.

مهمترین اقلام موجود در خوراک شترمرغ شامل منابع انرژی (کنسانتره و علوفه)، منابع پروتئین و مکمل های ویتامینه و معدنی می باشند. جهت اطمینان از رشد بهینه و سلامت گله شترمرغ، این اجزاء باید در مراحل مختلف رشد در قالب جیره های بالانس شده در اختیار شترمرغ قرار گیرند. یکی از اجزای بسیار با اهمیت در خوراک شترمرغ دوره پروار، مکمل ویتامینه و معدنی ویژه پروار شترمرغ است.

مکمل شترمرغ پروار چیست؟

بعد از سن 2 ماهگی جیره پروار برای رشد جوجه شترمرغ مورد استفاده قرار می گیرد. یکی از اجزای مهم خوراک طی این دوره، مکمل ویتامینه و معدنی برای رشد شترمرغ می باشد که حاوی کلیه ویتامین ها و عناصر معدنی مورد نیاز شترمرغ می باشد.

مکمل دوره رشد شترمرغ برای چه سنی مصرف می شود؟

مکمل دوره پروار شترمرغ بعد از سن 2 ماهگی مورد استفاده قرار می گیرد.

مواد تشکیل دهنده مکمل شترمرغ دوره رشد

مکمل ویتامینه رشد شترمرغ حاوی ویتامین های محلول در چربی از جمله ویتامین های A، D3، E و همچنین ویتامین های ب-کمپلکس، ویتامین k3 و کولین کلراید می باشد. در این مکمل همچنین از ویتامین C برای تقویت سیستم ایمنی و ال کارنیتین برای افزایش کیفیت گوشت شترمرغ استفاده شده است. مکمل معدنی رشد شترمرغ حاوی عناصر منگنز، روی، آهن، مس، کبالت، سلنیوم و ید است که عمدتاً از منابع سولفاته به دلیل قابلیت جذب بالاتر تأمین می شوند.

میزان مصرف مکمل شترمرغ آغازین

برای تهیه هر 1000 کیلوگرم خوراک شترمرغ پرواری از میزان 5 کیلوگرم مکمل ویتامینه و 5 کیلوگرم مکمل معدنی ویژه دوره رشد شترمرغ استفاده می شود.

آنالیز مکمل شترمرغ پرواری


خرید مکمل شترمرغ پرواری

برای خرید آنلاین مکمل شترمرغ دوره رشد می توانید این محصول را انتخاب نموده و بعد از مشخص نمودن مقدار مورد نیاز، اقدام به خرید آن نمایید. ظرف مدت 3 تا 7 روز مکمل خریداری شده برای شما ارسال خواهد شد.

حداقل میزان سفارش مکمل شترمرغ پرواری

حداقل میزان قابل تولید و ارسال مکمل شترمرغ پرواری 100 کیلوگرم بوده و امکان ثبت سفارش کمتر از این میزان مقدور نمی باشد.

دیدگاه خود را بنویسید

  • {{value}}
این دیدگاه به عنوان پاسخ شما به دیدگاهی دیگر ارسال خواهد شد. برای صرف نظر از ارسال این پاسخ، بر روی گزینه‌ی انصراف کلیک کنید.
دیدگاه خود را بنویسید.
کمی صبر کنید...