مکمل گاو شیری


مکمل گاو شیری چیست؟

مکمل گاو شیری محصولی حاوی کلیه ویتامین ها و مواد معدنی مورد نیاز گاوهای شیری است که طبق نیاز گروه های مختلف گاو شیری از گاوهای پر تولید تا گاوهای کم تولید توسط متخصصین تغذیه گاو شیری فرموله شده و توسط میکسرهای افقی با مواد حامل ترکیب می شوند.

چرا باید از مکمل در گاو شیری استفاده شود؟

برای سلامت و تولید شیر بالا، لازم است که ویتامین ها و مواد معدنی در مقادیر کافی در اختیار گاو شیری قرار بگیرند. فاکتورهای متعددی نیاز و قابلیت دسترسی ویتامین ها و مواد معدنی را در گاو تحت تأثیر قرار می دهند و از آنجایی که میزان مواد معدنی و ویتامین ها در اقلام خوراکی نظیر غلات و علوفه ها بسیار متغیر می باشد، لازم است نیاز گاوهای شیری از طریق افزودن مکمل های ویتامینه و معدنی به خوراک تأمین شود.

مواد تشکیل دهنده مکمل گاو شیری

مکمل ویتامینه گاو شیری حاوی ویتامین های A، D3، E می باشد. همچنین ممکن است از بیوتین و موننسین در تولید مکمل ویتامینه گاو شیری استفاده شود. در مکمل معدنی گاو شیری از عناصر منگنز، روی، مس، کبالت و ید استفاده می شود.

خرید اینترنتی مکمل گاو شیری

جهت رفاه حال گاوداران گرامی، فروشگاه الوفید اقدام به ارائه بهترین مکمل های گاو شیری از برندهای معتبر و با قیمت مناسب نموده است. شما می توانید از منوی محصولات دام وارد قسمت مکمل گاو شیری شده و پس از انتخاب محصول مورد نظر خود به آسانی آن را خریداری نمایید.کمی صبر کنید...

دسته‌بندی