مکمل تقویت پوسته تخم مرغ

مکمل ویژه پوسته تخم مرغ

(دیدگاه {{model.count}} کاربر)
تعداد
نوع
ویژگی‌های محصول
  • وزن کیسه: 25 کیلوگرم
5%
2,100,000
2,000,000 تومان
آماده ارسال ناموجود
  • {{value}}
کمی صبر کنید...

مکمل تقویت پوسته تخم مرغ با دارا بودن کلیه مواد معدنی، ویتامین ها و سایر مواد مغذی موثر بر کیفیت پوسته تخم مرغ، باعث افزایش ضخامت پوسته تخم مرغ و کاهش چشمگیر تخم مرغ های پوسته نازک، ترک خورده و تخم مرغ های شکسته می شود.

عوامل موثر بر کیفیت پوسته تخم مرغ

از مهمترین عواملی که بر کیفیت پوسته تخم مرغ تأثیر گذار هستند می توان به سن گله، دمای سالن مرغداری، بیماری ها، تغذیه، داروها و نژاد مرغ تخمگذار اشاره نمود. بهبود کیفیت پوسته تخم مرغ نقش زیادی در سودآوری گله های تخمگذار دارد، بنابراین رعایت موارد تغذیه ای و مدیریتی در گله های تخمگذار اهمیت زیادی دارد.روش های تقویت پوسته تخم مرغ

نقش تغذیه در کیفیت پوسته تخم مرغ

تغذیه یکی از مهمترین عوامل موثر بر کیفیت پوسته تخم مرغ می باشد. استفاده از جیره های بالانس شده بویژه در خصوص کلسیم، فسفر و عناصر معدنی موثر در تشکیل پوسته تخم مرغ، نقش بسزایی در افزایش ضخامت و کیفیت پوسته تخم مرغ ایفا می نماید. با این حال تحت شرایط مختلف از جمله تنش حرارتی، افزایش سن گله و یا بروز بعضی بیماری ها، کاهش ضخامت پوسته تخم مرغ و افزایش میزان تخم مرغ های بدون پوسته و یا شکسته اتفاق می افتد که باعث زیان های اقتصادی زیادی به مرغداران گرامی می شود، در نتیجه استفاده از محصولات تخصصی جهت تقویت استحکام پوسته تخم مرغ می تواند مانع از بروز این مشکلات شود.

مکمل تقویت پوسته تخم مرغ چیست؟

بهترین روش کاهش تخم مرغ شکسته

استفاده از این محصول که با نام تجاری شل مکس (Shell Max) ارائه می شود بهترین روش برای افزایش ضخامت پوسته تخم مرغ، کاهش تخم مرغ شکسته و درمان لمبه گذاری در مرغ های تخمگذار است که باعث افزایش بازارپسندی تخم مرغ تولیدی و افزایش سود اقتصادی گله می شود. این محصول حاوی ویتامین ها، مواد معدنی و سایر ریزمغذی های موثر بر تشکیل پوسته تخم مرغ است. استفاده از مکمل تقویت پوسته بویژه در فصل تابستان باعث افزایش چشمگیر ضخامت و کیفیت پوسته تخم مرغ و کاهش معنی دار تخم مرغ های شکسته و پوسته نازک در مرغداری های تخمگذار می شود. فرمولاسیون اختصاصی مکمل تقویت پوسته تخم مرغ توسط متخصصین تغذیه طیور تنظیم شده و در تولید این محصول از بهترین مواد اولیه استفاده می شود.

مزایای مکمل ویژه  استحکام پوسته تخم مرغ

  • کاهش تخم مرغ های شکسته.
  • افزایش ضخامت و استحکام پوسته تخم مرغ.
  • افزایش قابلیت هضم خوراک و کاهش تخم مرغ های آلوده.
  • تقویت سیستم ایمنی مرغ تخمگذار.
  • کاهش اثرات استرس های محیطی.
  • بهبود راندمان تخمگذاری.

مواد تشکیل دهنده مکمل استحکام پوسته تخم مرغ

در تهیه این محصول از ویتامین های D3 و E، عناصر معدنی به فرم آلی شامل روی، مس، منگنز، افزودنی های اختصاصی جهت بهبود قابلیت جذب کلسیم جیره، افزودنی های گیاهی، جاذب سموم قارچی، پری بیوتیک و سایر افزودنی های مجاز استفاده شده است.

بسته بندی مکمل تقویت پوسته تخم مرغ

این مکمل در بسته بندی کامپوزیت 3 لایه به وزن 25 کیلوگرم ارائه می شود.

مکمل تقویت پوسته تخم مرغ

میزان مصرف مکمل تقویت پوسته تخم مرغ

1 کیلوگرم در هر تن خوراک مرغ تخمگذار.

خرید مکمل تقویت پوسته تخم مرغ

برای خرید این محصول می توانید با ما تماس گرفته و یا با تکمیل اطلاعات خود در منوی تماس با ما، منتظر تماس کارشناسان ما باشید.

حداقل میزان سفارش

حداقل میزان قابل سفارش مکمل ویژه پوسته تخم مرغ 100 کیلوگرم می باشد.

تماس با ما

وزن کیسه
25 کیلوگرم

دیدگاه خود را بنویسید

  • {{value}}
این دیدگاه به عنوان پاسخ شما به دیدگاهی دیگر ارسال خواهد شد. برای صرف نظر از ارسال این پاسخ، بر روی گزینه‌ی انصراف کلیک کنید.
دیدگاه خود را بنویسید.
کمی صبر کنید...