کنسانتره 5 درصد بوقلمون بی.یو.تی

(دیدگاه {{model.count}} کاربر)
تعداد
نوع
1,050,000 تومان
آماده ارسال ناموجود
 • {{value}}
کمی صبر کنید...

کنسانتره 5 درصد ویژه بوقلمون بی یو تی با فرمولاسیون تخصصی و با استفاده از بهترین مواد اولیه تولید شده و حاوی کلیه ریزمغذی های ضروری برای رشد بوقلمون و بهبود ضریب تبدیل غذایی می باشد.

برنامه های پیشنهادی، دوره پرورش بوقلمون ها را به هفت مرحله تقسیم می کنند. هدف از این برنامه ها، تأمین سطوح بهینه و متعادل مواد مغذی مورد نیاز برای رشد بوقلمون ها می باشد.

ترکیب خوراک بوقلمون

 • انرژی

بوقلمون برای رشد بافتها، نگهداری و فعالیت به انرژی نیاز دارد. منابع کربوهیدرات مانند ذرت و گندم و چربی ها یا روغن های مختلف منبع اصلی انرژی در خوراک طیور هستند.

 • پروتئین

پروتئین های خوراکی مانند پروتئین های موجود در غلات و کنجاله سویا، ترکیبات پیچیده ای هستند که در اثر هضم به اسیدهای آمینه تجزیه می شوند. این اسیدهای آمینه جذب شده و در پروتئین های بدن جمع می شوند که در ساخت بافت بدن استفاده می شوند، به عنوان مثال در عضلات، اعصاب، پوست و پرها. سطح پروتئین خام در جیره غذایی، کیفیت پروتئین های موجود در مواد خوراکی را نشان نمی دهد. کیفیت پروتئین جیره غذایی بر اساس سطح، تعادل و قابلیت هضم اسیدهای آمینه ضروری در خوراک نهایی مخلوط شده تعیین می شود.

 • مواد معدنی پر نیاز

تأمین سطوح صحیح و متعادل مواد معدنی اصلی برای همه بوقلمون ها مهم است. مواد معدنی پرنیاز شامل کلسیم، فسفر، سدیم، پتاسیم و کلر هستند.

کلسیم و فسفر

کلسیم بر رشد، بازده خوراک، رشد استخوان، سلامت پا، عملکرد عصب و سیستم ایمنی بدن تأثیر می گذارد. بسیار مهم است که کلسیم در مقادیر کافی و به طور ثابت تأمین شود. فسفر مانند کلسیم برای بهینه سازی ساختار و رشد اسکلت به شکل و مقدار مناسب مورد نیاز است.

سدیم، پتاسیم و کلر

این مواد معدنی برای عملکردهای متابولیکی عمومی مورد نیاز هستند. کمبود آنها می تواند بر مصرف خوراک، رشد و pH خون تأثیر بگذارد. سطح بیش از حد این مواد معدنی منجر به افزایش مصرف آب و در نتیجه کیفیت پایین بستر می شود.

 • ویتامین ها و مواد معدنی کم نیاز

برای کلیه عملکردهای متابولیکی به ویتامین ها و مواد معدنی کمیاب نیاز است. مکمل مناسب ویتامین و مواد معدنی به مواد تشکیل دهنده خوراک، تولید خوراک و شرایط محلی بستگی دارد. به دلیل تفاوت در سطح ویتامین های غلات مختلف، سطح برخی از ویتامین ها در مکمل بوقلمون باید اصلاح شود. بر این اساس، بسته به غلات (به عنوان مثال گندم در مقابل ذرت) که جیره بوقلمون بر اساس آنها فرموله می شود، معمولاً دستورالعملهای جداگانه ای برای برخی ویتامینها ارائه می شود.

آنزیم ها

به طور کلی در جیره های بوقلمون از دو نوع آنزیم استفاده می شود.

آنزیم های NSP

غلات حاوی مقداری پلی ساکارید غیر نشاسته ای (NSP) به عنوان بخشی از مجموعه کربوهیدرات هستند. نوع و سطح NSP ها در غلات مختلف متفاوت است: چاودار دارای بالاترین و ذرت کمترین میزان است. این NSP ها به دلیل کمبود آنزیم های طبیعی برای تجزیه آنها به راحتی توسط بوقلمون ها قابل هضم نیستند و در روده کمپلکس هایی ایجاد می کنند که منجر به هضم ضعیف تر خوراک و رطوبت بیشتر بستر و افزایش گاز آمونیاک در سالن می شود. افزودن آنزیم های NSP در خوراک می تواند باعث بهبود هضم و آزاد سازی انرژی و مواد معدنی اضافی برای جذب توسط بوقلمون شود.

آنزیم فیتاز

مواد تشکیل دهنده با منشا گیاهی حاوی مقدار زیادی فسفر است که به طور طبیعی به یک مولکول فیتات متصل می شود. بوقلمون ها به این فسفر دسترسی ندارند زیرا فاقد آنزیمی برای تجزیه این کمپلکس هستند. افزودن آنزیم فیتاز به خوراک بوقلمون مقداری فسفر و کلسیم آزاد می کند که نیاز به مواد معدنی اضافی را در خوراک کاهش می دهد و در صورت استفاده از بستر به عنوان کود، آلودگی فسفات در محیط زیست را کاهش می دهد.

کنسانتره بوقلمون نژاد بی یو تی چیست؟

کنسانتره بوقلمون نژاد B.U.T محصولی است حاوی کلیه ریز مغذی های ضروری برای رشد بوقلمون که بر اساس جدیدترین نیازهای ارائه شده بوقلمون نژاد بی. یو. تی فرموله شده و با استفاده از مواد اولیه با کیفیت تولید می شود. استفاده از کنسانتره باعث سهولت ساخت خوراک و همچنین رشد بهینه گله می شود.

مزایای استفاده از کنسانتره بوقلمون

 • سهولت ساخت دان و کاهش اتلاف مواد مغذی.
 • دقت میکس بهتر خوراک.
 • افزایش رشد بوقلمون ها.
 • بهبود ضریب تبدیل غذایی.
 • افزایش یکنواختی گله.
 • کاهش قیمت تمام شده دان.
 • کاهش اشتباهات کارگری هنگام ساخت دان.
 • کاهش مشکلات اسکلتی از جمله فلجی در گله.
 • بهبود وضعیت سلامت گله بوقلمون و افزایش مقاومت به بیماری ها.
 • افزایش بازده اقتصادی گله.

مواد تشکیل دهنده کنسانتره بوقلمون

دی کلسیم فسفات، مونو کلسیم فسفات، متیونین، لیزین، ترئونین، مکمل ویتامینه معدنی ویژه بوقلمون، جوش شیرین، کربنات کلسیم، آنزیم فیتاز، مولتی آنزیم، سبوس گندم، توکسین بایندر، افزودنی گیاهی.

آنالیز کنسانتره 5 درصد بوقلمون بی یو تی

هر کیلوگرم کنسانتره بلوقلمون حاوی مواد مغذی زیر است:

ماده مغذی
واحد
0 تا 42 روز (A)
43 تا 84 روز (B)
85 تا پایان (C)
انرژی قابل متابولیسم
Kcal
700
610
550
پروتئین
%
10
8/4
7/2
متیونین قابل هضم
%
4/8
4
3/5
متیونین+سیستئین
%
4/9
4/1
3/6
لیزین قابل هضم
%
4/1
3/3
2/7
ترئونین قابل هضم
%
1/2
0/8
0/4
کلسیم
%
14/8
16/8
17/9
فسفر قابل دسترس
%
10
9/4
7/2
فسفر کل
%
7/8
7/1
4/9
سدیم
%
0/5
0/5
0/5
کلر
%
0/9
0/75
0/6

میزان مصرف کنسانتره 5 درصد بوقلمون بی.یو.تی

در تهیه هر 1 تن خوراک بوقلمون از 50 کیلوگرم کنسانتره 5 درصد ویژه بوقلمون استفاده می شود.

بسته بندی کنسانتره 5 درصد بوقلمون

این محصول در کیسه های کامپوزیت 3 لایه به وزن 25 کیلوگرم ارائه می شود.

خرید کنسانتره 5 درصد بوقلمون بی.یو.تی

برای خرید کنسانتره 5 درصد ویژه بوقلمون با واحد فروش شرکت تماس گرفته و یا در صورت تمایل اطلاعات تماس خود را در صفحه تماس با ما وارد نمایید تا با شما تماس گرفته شود.

حداقل میزان سفارش

به دلیل عدم دپوی محصولات و تولید بر اساس سفارش مشتری، حداقل میزان قابل تولید و ارسال این محصول 250 کیلوگرم می باشد.

تماس با ما

جیره پیشنهادی بوقلمون، بعد از خرید کنسانتره بوقلمون برای شما ارسال خواهد شد.

دیدگاه خود را بنویسید

 • {{value}}
این دیدگاه به عنوان پاسخ شما به دیدگاهی دیگر ارسال خواهد شد. برای صرف نظر از ارسال این پاسخ، بر روی گزینه‌ی انصراف کلیک کنید.
دیدگاه خود را بنویسید.
کمی صبر کنید...